Полотно ножівкове по металу 300 x 12.5 x 0.62, 24T, 65Mn High Carbon INTERTOOL HT-3022
- В наличии
- Код: HT-3022
20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Ножівкове полотно призначене для пиляння виробів з металу, які мають невисоку твердість, таких як пластик, алюміній тощо. Використовується для встановлення в ручні каркасні ножівки.

Робочі параметри
Виготовлене полотно з високовуглецевої загартованої сталі 65Mn, що дозволяє різати метали, забезпечуючи при цьому максимальну продуктивність. Розмір полотна становить 300*12,5*0,62 мм, частота зубців - 24 зубці на 1 дюйм. Для встановлення у пилку передбачені спеціальні отвори в конструкції.
Ціна вказана за одне полотно.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,020 |
| Длина полотна | 300 мм |
| Применение | для металла |
| Количество в упаковке | 100 шт. |
| Количество зубцов | 24 |
| Объем | 0,000011 |
| Толщина полотна | 0.62 мм |
| Ширина полотна | 12.5 мм |
- Цена: 20 ₴

