Валик Мультіколор 180*48*8 мм INTERTOOL KT-4560
- В наличии
- Код: KT-4560
40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик мультиколор INTERTOOL KT-4560 виготовлений з поліаміду з додаванням акрилу на тканинній основі, довжина ворсу - 10 мм. Стійкий до агресивних речовин, має тривалий строк служби. Призначений для робіт зі всіма видами лаків і клеїв, дисперсійними, масляними і водорозчинними фарбами на основі акрилу, фарбами, що містять розчинники, латексні, епоксидні, алкідні, антикорозійні фарби і смоли на будь-яких поверхнях, всередині і зовні приміщень. Забезпечує рівномірне нанесення. Розміри: ширина - 180 мм, діаметр - 48 мм, діаметр отвору для посадкового місця - 8 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,071 |
| Длина | 180 |
| Длина ворса | 10 мм |
| Диаметр внутренний | 8 мм |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Объем | 0,000882 |
| Тип | мультиколор |
- Цена: 40 ₴

