Відвал для снігу гідравлічний STIGA 13-3931-11
- Під замовлення
- Код: 13-3931-11
Відправка з 18 квітня 2026105 753 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
✔ Відвал для снігу ідеально підходить для очищення тротуарів, велосипедних доріжок і доріг від снігу.
✔ Цей аксесуар має два незалежні леза, які регулюються під різними кутами, щоб забезпечити оптимальну роботу.
✔ Керування відвалом здійснюється за допомогою гідравліки з водійського сидіння.
✔ Він має робочу ширину 130 см і максимально регулюється на 30 градусів як ліворуч, так і праворуч.
✔ Підходить для райдерів серії Park Pro 740 IOX.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Тип | Райдер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ✔ Відвал для снігу з елементами кріплення |
| Максимальний кут регулювання | 30 град |
| Робоча висота | 50.6 см |
| Робоча ширина (") | 130 мм |
| Регулювання висоти | 3 |
| Країна-виробник | Швеція |
- Ціна: 105 753 ₴

