Снігоприбирач бензиновий STIGA ST5266PB
- Під замовлення
- Код: ST5266PB
Відправка з 18 квітня 202661 225 ₴

Снігоприбирач Stiga ST5266PB — ефективна техніка
У зимовий період часу впоратися з розчищенням снігу якнайкраще допоможе снігоприбирач Stiga ST 5266 PB. Різноманітні моделі, вироблені знаменитим шведським брендом Stiga снігоприбирачів, відрізняються між собою різними параметрами: комплектацією силових агрегатів (електричні, бензинові), діаметром робочого шнека, максимально допустимою шириною і висотою прибирання снігового покриву, дальністю викиду снігу, сумарною вагою агрегату, вартістю.
У будь-якому разі, під час вибору моделі снігоприбирача необхідно враховувати середньостатистичні показники кількості снігу для регіону, у якому проживають. Якщо опадів випадає багато — доцільно купувати потужніше за продуктивністю снігоприбиральний агрегат, якщо випадає помірна кількість — то цілком підійде варіант із невеликою продуктивністю.
Короткі технічні характеристики
Самохідний снігоприбирач Stiga з двома колесами на гумовому ходу обладнаний чотиритактним бензиновим двигуном. Потужність мотора становить 250 см. куб. (6,8 к.с.). Двигун запускається електричним стартером. Основний робочий елемент (металевий шнек) дає змогу прибирати смугу снігу завширшки 66 см і висотою свербіння до 51 см. Найбільша дальність викидання снігу становить 12 метрів. Агрегат має вісім режимів передач (6 вперед і 2 назад). Для того, щоб під час очищення снігу не мерзли руки, конструктори бренда передбачили підігрівання ручок керування агрегатом. Світлодіодні яскраві фари дають змогу прибирати снігу темної пори. Агрегат також обладнаний захистом від перевантаження й керуванням спрямованості викиду снігового струменя.
Найкраще пропонування ціни та якості — на 2010.com.ua
Електронний каталог, розміщений на сайті інтернет-магазину 2010.com.ua (Кієв), дає змогу вибрати та купити найвідповідніший покупець оптимальний варіант снігоприбирача фірми Stiga. Доступна ціна та висока якість цього снігоочисника мають великий попит серед клієнтів у магазині Пром Інструмент. Всі пропоновані товари мають сертифікати якості. Відправку куплених виробів проводять регулярно в усі регіони України.
Ручні снігоприбирачі
Ще не так давно для очищення доріг і тротуарів від снігу застосовувалися мети та лопати. Не можна сказати, що зараз такий спосіб нічити замінений автоматикою та механікою, але все ж тенденція до полегшення ручної праці несектно набирає популярності. Для очищення доріжок від сутобів на заміській посадці або дачі все частіше застосовується ручна снігоочисна техніка — снігоприбирачі.
Конструктивно вони являють собою техніку колісного або гусеничного типу з робочим гвинтом, який, обертаючись, прибирає сніг із дороги, після чого він потужним потоком викидається за межі машини. За типом двигуна пристрої поділяються на три типи: бензинові, дизельні, електричні.
Електричний чи бензиновий?
Шнек, який відповідає за якість прибирання, може бути одно- або двоступеневим. Одноступеневий електричний снігоприбирач працює від мережі та, зазвичай, обладнаний колесами для зручності пересування й металевими шнеками, які часто мають погумовану поверхню. Він може бути обладнаний регулюванням викидання снігу та застосовується на мищених або асфальтованих доріжках, тобто там, де є тверде покриття. Розраховані такі машини на сніг, що щойно спить. Запуск цього обладнання простий: для цього необхідно під'єднати машину до мережі, натиснути запобіжну кнопку та важіль, після чого обладнання буде готове до прибирання.
Електричні снігоприбиральні агрегати мають гарну продуктивність і високу потужність двигуна. Крім того, вони мають досить гарну прохідність. Одноступеневий бензиновий снігоприбирач застосовується для тих самих цілей, що й електричний, і усуває свіжовисипний, пухкий сніг. Перевага полягає в тому, що його можна використовувати далеко від дому, куди не проведене електрика. Набагато потужніший одноступеневого двоступеневий агрегат. Він здатний очистити місце від ущільненого снігу з льодом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Загальні | |
| Вага | 96 кг |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Бензиновий, B&S 1150 Snow Series |
| Діаметр шнека | 51 см |
| Диференціал | Да |
| Колеса | 164 -8, протектор Snow Hog |
| Кількість передач | механіка, 6 вперед/2 назад |
| Комплектація | ✔ Один комплект кріпильних елементів✔ Одна очисна лопатка |
| Максимальна глибина снігу | 51 см |
| Максимальна дальність викидання снігу | 12 м |
| Потужність двигуна | 5 |
| Номінальні оберти | 3600 об/хв |
| Привод руху (самохідна) | Да |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип снігоприбирача | двоступеневий |
| Тип шнека | зубчастий |
| Трансмісія | фрикційний диск |
| Керування дальністю викиду | вручну з панелі оператора |
| Керування напрямком викиду | вручну з панелі оператора190° |
| Фара | Да |
| Ширина захоплення снігу | 66 см |
| Електростартер | Да |
- Ціна: 61 225 ₴










