Снігоприбиральник акумуляторний безщітковий STIGA ST4851AE + 1111-9312-01 + 1111-9315-01
- Під замовлення
- Код: 91P_54E
Відправка з 18 квітня 202620 489 ₴

✔ Акумуляторна снігоприбиральна машина STIGA ST4851AE відповідає найжорсткішим екологічним стандартам.
✔ Вона допоможе Вам очистити свою зону від снігу.
✔ Компактні розміри забезпечують чудове маневрування між перешкодами, Led-фара допоможе працювати й вночі.
✔ STIGA ST4851AE може комплектуватися акумуляторами ємністю до 5 А·год, що забезпечить максимальну продуктивність.
✔ Акумулятор і зарядний пристрій входять до комплекту постачання.
Ручні снігоприбирачі
Ще не так давно для очищення доріг і тротуарів від снігу застосовувалися мети та лопати. Не можна сказати, що зараз такий спосіб нічити замінений автоматикою та механікою, але все ж тенденція до полегшення ручної праці несектно набирає популярності. Для очищення доріжок від сутобів на заміській посадці або дачі все частіше застосовується ручна снігоочисна техніка — снігоприбирачі.
Конструктивно вони являють собою техніку колісного або гусеничного типу з робочим гвинтом, який, обертаючись, прибирає сніг із дороги, після чого він потужним потоком викидається за межі машини. За типом двигуна пристрої поділяються на три типи: бензинові, дизельні, електричні.
Електричний чи бензиновий?
Шнек, який відповідає за якість прибирання, може бути одно- або двоступеневим. Одноступеневий електричний снігоприбирач працює від мережі та, зазвичай, обладнаний колесами для зручності пересування й металевими шнеками, які часто мають погумовану поверхню. Він може бути обладнаний регулюванням викидання снігу та застосовується на мищених або асфальтованих доріжках, тобто там, де є тверде покриття. Розраховані такі машини на сніг, що щойно спить. Запуск цього обладнання простий: для цього необхідно під'єднати машину до мережі, натиснути запобіжну кнопку та важіль, після чого обладнання буде готове до прибирання.
Електричні снігоприбиральні агрегати мають гарну продуктивність і високу потужність двигуна. Крім того, вони мають досить гарну прохідність. Одноступеневий бензиновий снігоприбирач застосовується для тих самих цілей, що й електричний, і усуває свіжовисипний, пухкий сніг. Перевага полягає в тому, що його можна використовувати далеко від дому, куди не проведене електрика. Набагато потужніший одноступеневого двоступеневий агрегат. Він здатний очистити місце від ущільненого снігу з льодом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Загальні | |
| Вага | 15.8 кг |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Безщітковий, Li-Lon, 48 |
| Діаметр шнека | 17.5 см |
| Диференціал | Немає |
| Ємність акумулятору | 2 А*ч |
| Колеса | Snow Hog 12″ |
| Кількість передач | Немає |
| Комплектація | ✔ Акумуляторна батарея: 1111-9312-01, 2 А·год✔ Зарядний пристрій: 1111-9315-01, вихідний струм 1.5 A |
| Максимальна глибина снігу | 30 см |
| Максимальна дальність викидання снігу | 6 м |
| Привод руху (самохідна) | Немає |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-lon |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Тип снігоприбирача | одноступеневий |
| Тип шнека | пластиковий |
| Трансмісія | 1 |
| Керування дальністю викиду | вручную, дефлектор |
| Керування напрямком викиду | вручну на каналі викиду |
| Фара | Да |
| Ширина захоплення снігу | 51 см |
| Електростартер | Немає |
- Ціна: 20 489 ₴









