Снігоприбирач бензиновий STIGA ST4262P
- В наявності
- Код: ST4262P
47 310 ₴

✔ STIGA ST4262P — це надійна двоступенева снігоприбиральна машина здатна за один прохід прибрати сніг на ширині 62 см.
✔ Потужний бензиновий двигун STIGA WS 210 з легкістю зможе очищати сніг на середніх і великих ділянках.
✔ Електричний стартер допоможе легко завести двигун потужністю 4.4 кВт.
Ручні снігоприбирачі
Ще не так давно для очищення доріг і тротуарів від снігу застосовувалися мети та лопати. Не можна сказати, що зараз такий спосіб нічити замінений автоматикою та механікою, але все ж тенденція до полегшення ручної праці несектно набирає популярності. Для очищення доріжок від сутобів на заміській посадці або дачі все частіше застосовується ручна снігоочисна техніка — снігоприбирачі.
Конструктивно вони являють собою техніку колісного або гусеничного типу з робочим гвинтом, який, обертаючись, прибирає сніг із дороги, після чого він потужним потоком викидається за межі машини. За типом двигуна пристрої поділяються на три типи: бензинові, дизельні, електричні.
Електричний чи бензиновий?
Шнек, який відповідає за якість прибирання, може бути одно- або двоступеневим. Одноступеневий електричний снігоприбирач працює від мережі та, зазвичай, обладнаний колесами для зручності пересування й металевими шнеками, які часто мають погумовану поверхню. Він може бути обладнаний регулюванням викидання снігу та застосовується на мищених або асфальтованих доріжках, тобто там, де є тверде покриття. Розраховані такі машини на сніг, що щойно спить. Запуск цього обладнання простий: для цього необхідно під'єднати машину до мережі, натиснути запобіжну кнопку та важіль, після чого обладнання буде готове до прибирання.
Електричні снігоприбиральні агрегати мають гарну продуктивність і високу потужність двигуна. Крім того, вони мають досить гарну прохідність. Одноступеневий бензиновий снігоприбирач застосовується для тих самих цілей, що й електричний, і усуває свіжовисипний, пухкий сніг. Перевага полягає в тому, що його можна використовувати далеко від дому, куди не проведене електрика. Набагато потужніший одноступеневого двоступеневий агрегат. Він здатний очистити місце від ущільненого снігу з льодом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Загальні | |
| Вага | 90 кг |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Бензиновий, STIGA WS 210 |
| Діаметр шнека | 30 см |
| Диференціал | Немає |
| Колеса | 146-6, протектор Snow Hog |
| Кількість передач | механіка, 6 вперед/2 назад |
| Комплектація | ✔ Комплект кріпильних елементів |
| Максимальна глибина снігу | 51 см |
| Максимальна дальність викидання снігу | 10 м |
| Потужність двигуна | 4.4 |
| Номінальні оберти | 3600 об/хв |
| Привод руху (самохідна) | Да |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип снігоприбирача | двоступеневий |
| Тип шнека | зубчастий |
| Трансмісія | фрикційний диск |
| Керування дальністю викиду | вручну з панелі оператора |
| Керування напрямком викиду | вручну з панелі операт,190° |
| Фара | Немає |
| Ширина захоплення снігу | 62 см |
| Електростартер | Да |
- Ціна: 47 310 ₴



