Підмітальна машина бензинова самохідна SEQUOIA SPS6570L
- В наявності
- Код: SPS6570L
34 154 ₴
+380 (50) 859-73-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
✔ SEQUOIA SPS6570L — універсальна бензинова прибиральна машина обладнується двигуном об'ємом 198 куб.см, який розвиває потужність 4.78 кВт за 3600 обертів на хвилину.
✔ Робоча ширина 70 см робить SPS6570L ідеальним для очищення снігу, листя, сеньйосів та іншого сміття цілий рік.
✔ Надійні шини забезпечують оптимальне зчеплення на будь-якій поверхні.
✔ Органи керування розташовані на центральній консолі та забезпечують безпечну та комфортну роботу з усіма елементами керування.
✔ Для підмітальної машини доступні низка аксесуарів, як-от, відвал для прибирання снігу та збірник для сміття, що робить SPS6570L надзвичайно універсальною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Вага | 69 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Бензиновий LONCIN G200F |
| Діаметр щіток | 350 мм |
| Колеса | 1 вперед +1 назад |
| Комплектація | ✔ Підмітальна щітка✔ Комплект кріпильних елементів |
| Потужність двигуна | 4.78 |
| Номінальні оберти | 3600 об/хв |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Обсяг паливного бака | 3.6 л |
| Привод руху (самохідна) | Да |
| Робоча ширина (") | 70 мм |
| Регулювання напрямку щітки | ліворуч/праворуч |
| Країна-виробник | Китай |
| Фара | Немає |
| Електростартер | Немає |
- Ціна: 34 154 ₴










