Кущоріз-ножиці акумуляторні BLACK+DECKER GSL700
- Під замовлення
- Код: GSL700
Відправка з 18 квітня 20263 560 ₴

✔ Інструмент «два в одному» — універсальне рішення для догляду за невеликими кущами та краями газону.
✔ Довговічний Li-Ion акумулятор 7.2 В без «ефекту пам'яті» для високої продуктивності.
✔ Чудова ергономіка: легкий і зручний.
✔ Швидка та зручна система переставлення ножів для різних режимів роботи.
✔ Спеціальна зарядна станція для зручного зберігання й заряджання.
✔ Вбудований світлодіодний індикатор заряджання завжди проінформує про стан акумулятора.
Помічник в оформленні дизайну різних рослин
Краса, витонченість і точність оформлення живих огорожей вражають і змушують захоплюватися працьовитістю господарів. Але власникам цього дизайнерського рішення довелося б несолодко без такого незамінного помічника в оформленні зовнішнього вигляду рослин, як садові ножиці. Цей потрібний інструмент має бути в будь-якого садівника. За допомогою садових ножиць підрізають гілки, прорізуються чагарники, відбувається підстригання живоплоту та проводяться багато інших робіт зі стриження та підрізання рослин.
Технології розвиваються з кожним днем усе інтенсивніше, даючи змогу зробити роботу в саду простішою та приємнішою. На зміну садовим ножицям під час виконання об'ємних робіт прийшли кущорізи, які є більш вдосконаленою моделлю ножиць, обладнаною приводом і що дає змогу садівнику практично не витрачати фізичних сил за потреби швидко й акуратно підстригти кущі, дерева та інші рослини. Такі пристрої допомагають надати живому огорожі ще привабливішого вигляду, за лічені хвилини продідити густозарослий кущ, сформувати мальовничий вигляд крони дерева.
Кущорізи мають довгі робочі шини, що дає змогу виробляти роботи продуктивніше та навіть угорі над головою. Шина інструмента має леза для різання, їх ширина є основним критеріям визначення діаметра гілок, які цей механізм здатний перекусити.
Різновиди кущорізів і критерії їх вибору під час купівлі
Кущоріз — інструмент зі зручною ручкою, що вирізняється компактністю і простим, зрозумілим функціонуванням. Привод у кущорізів може бути:
- електричним — живиться від активної в домі мережі, обмежується довжиною кабелю для живлення, але цей момент можна дозволити за допомогою подовжувача. Брак вихлопів у цього механізму дає змогу працювати в закритих приміщеннях (парниках, теплицях);
- акумуляторним — дає можливість працювати автономно, використовується на дачних ділянках, але потрібно не забувати про обмежений ресурс батареї;
- бензиновим — дає можливість для абсолютно автономної роботи в місцях, де немає електрики, але цей досить важкий апарат виробляє вихлопи в довкілля, створює шуми та вібрацію. Для роботи цього кущоріза потрібна підготовка до запуску двигуна. Тому використання такого пристрою має сенс під час виконання чималих обсягів стриження й обрізання рослин.
В Україні сьогодні представлена велика різноманітність таких механізмів і інструментів, але купити кущоріз, який відповідає оптимальному співвідношенню "ціна-якість", найкраще в інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Загальні | |
| Вага | 1.44 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Немає |
| Двигун | Щітковий, Li-Ion, 7.2 |
| Довжина ножа | 15 см |
| Комплектація | ✔ Акумулятор — 1 шт.✔ Зарядний пристрій — 1 шт.✔ Насадка- кущоріз — 1 шт.✔ Насадка — ножиці — 1 шт. |
| Максимальний діаметр гілок | 8 мм |
| Поворотна задня ручка | Немає |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion;Li-Ion |
| Тип інструменту | акумуляторний |
| Тип ножа | змінний (садові ножиці/кущоріз) |
| Штанга | Немає |
- Ціна: 3 560 ₴




