Аератор електричний STIGA SV213E
- В наявності
- Код: SV213E
7 599 ₴

✔ Цей легкий і мобільний аератор — оптимальний пристрій для догляду за невеликим газоном.
✔ Дванадцять гострих ножів, які легко видаляють старий дерн, прорізають глибокі борозни та дають змогу воді та повітрю надходити до кореневої системи трави, забезпечуючи «дихання» кореневої системи.
✔ 36 пружин дають змогу вичісувати газон упродовж усього сезону.
✔ 4 положення глибини аерації.
✔ Транспортне положення, що дає змогу легко пересувати аератор між робочими зонами.
✔ Великий обсяг збірки.
✔ Рухомий фіксатор кабелю, що забезпечує зручність у роботі та виключає його потрапляння під ножі.
✔ Великі передні колеса забезпечують плавність ходу та чудову маневровість, як у роботі, так і під час транспортування.
Запорука тривалої привабливості газону
Газону властиво втрачати свій привабливий зелений вигляд, жовтіти навіть далеко до приходу осені. Причина такого явища — у порушенні родючої структури ґрунту, коли під час випадання опадів із подальшим їх випаровуванням верхній шар землі неабияк ущільнюється і стає затрудним доступ кисню до коріння, порушується обмін поживних речовин у ґрунті, трава перестає розвиватися, поступово відмираючи. Стриження газону певною мірою допоможе відновити привабливість його зовнішнього вигляду, трава почне рости щільніше, нарощуючи водночас зелену масу. Але для відновлення надходження кисню до кореневої системи трави та отримання нею необхідних корисних речовин потрібна аерація — процес маніпуляцій із родючим шаром ґрунту, який спрямований на відновлення її структури.
Здійснює ці маніпуляції швидко та якісно спеціальний пристрій — аератор. Зовні схожий на газонокосарку: складається з корпусу на колесах, ручки для напрямку рухів, приводу з чималою потужністю та продуктивністю, травозбірника.
Так само, як газонокосарка, аератор може проводити певною мірою стриження трави завдяки обладнанню ножами, але головне його завдання — це обробка верхнього ґрунтового шару. З цією метою в агрегата є робоча дека та цілий механізм ножів. Останні проколюють ґрунт і проникають у нього, залишаючи водночас отвори для прискореного доступу вологи, повітря та корисних речовин, що сприяють здоровому вигляду рослин. Аератори застосовуються також для процесу скарифікації, для цього використовується спеціальна пружинна дека. Скарифікатор видаляє мох, опале листя, сухі кореневища, для збирання яких слугує травозбірник.
Потреба враховувати відмітні особливості певних видів аератора під час їх купівлі
Якщо Вам необхідно купити аератор, звертайте увагу на комплектацію приладу. Найуніверсальнішим варіантом є наявність ножів і пружин як для аерації, так і скарифікації. Важлива потужність агрегату та тип його приводу. Якщо обслуговна площа — невеликих розмірів, то для експлуатації може цілком підійти садовий аератор на електричному приводі, який простіший і малошумний у застосуванні, а також не є джерелом шкідливих вихлопів в атмосферу. Недостатком є обмежена довжиною електрокабелю площі його дії.
Потужний бензиновий аератор підійде для великих площ газонів. Він передбачає автономну роботу агрегата та швидко обробляє ґрунт. Брак — двигун попередньо потрібно готувати до запуску. Важливе значення для продуктивності агрегата має ширина захоплення робочої деки.
В Україні можна купити аератори для газону і в Одесі, і в таких містах, як Київ і Харків, головне — правильно вибрати надійну торгову компанію, що надає тільки оригінальні механізми перевірених виробників, ціна на які потішить своєю доступністю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Щітковий |
| Колеса передні/задні | 200 ⁄ 94 мм |
| Комплектація | ✔ Два робочі вали✔ Травозбірник — тканинний✔ Комплект кріпильних елементів |
| Корпус | пластиковий |
| Потужність двигуна | 1.3 |
| Робочий інструмент | 2 змінні вали, 16 ножів/36 пружин |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Електричний |
| Травозбірник | тканинний |
| Ширина аерації | 32 см |
- Ціна: 7 599 ₴










