Рівень лазерний, SMART
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: SMART
5 340 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Sola Smart управляється одним вимикачем , який розблоковує маятник і включає живлення . Його чітко видимі горизонтальні і вертикальні лазерні лінії утворюють хрест з кутом рівно 90 °. Sola Smart - ідеальна пропозиція для професіоналів, які виконують роботи в невеликих закритих приміщеннях і не потребують розширених вимірювальних функцій. Його можна використовувати для визначення вертикальності стін, вирівнювання внутрішніх конструкцій будівель або визначення положення перегородок в збірних конструкціях. Лазерні лінії забезпечують точність нівелювання 0,5 мм / м.Відстані до 10 м від вимірювального стенду. Пристрій, що працює від двох 1,5-вольтів «пальцевих» батарей, може працювати безперервно близько 20 годин. Sola Smart не пристосований для взаємодії з приймачем, тому його використання зовні обмежена. Тип захисту IP42. Лазер в стандартній комплектації має тільки батареї і жорсткий чохол для перенесення. Однак, щоб зробити Sola Smart більш креативним на будівельному майданчику, виробник пропонує додаткові аксесуари. До них відносяться підставка для штатива (прилад має різьбове з'єднання 1/4 "), настінний кронштейн, окуляри або червона мішень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sola |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | SOLA |
| Горизонтальні лінії (сегмент) | 1 (130°) |
| Элементы питания | 2 x AA |
| Угол самовыравнивания | ±3° град |
| Робоча відстань/з детектором, м | 10 |
| Рабочая температура | -10 °C до +50 °C |
| Розмір гвинта | 1/4" |
| Рівень захисту IP | IP42 |
| Температура зберігання | не має даних |
| Точність | ±0.50мм/м |
| Частота лазера | 635 nm |
- Цена: 5 340 ₴

