Рівень лазерний, CROSSLINE
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: CROSSLINE
8 100 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Sola CROSLINE управляється однією ручкою, яка розблоковує маятник і включає живлення. Цей прилад забезпечує точність роботи на рівні 0,2 мм / м. І не менш важливо, використовуваний в ньому компенсатор має діапазон самовирівнювання (±4°). Його чітко видимі горизонтальні і вертикальні лазерні лінії утворюють хрест з кутом рівно 90 ° - їх можна побачити неозброєним оком навіть на відстані 20 м (це значення залежить від рівня інсоляції). Найважливішою інформацією є та, що Sola Crossline може працювати в імпульсному режимі, а це означає, що він працює з приймачем, що, у свою чергу, робить обладнання повністю функціональним при роботі на сонячному світлі, у великих приміщеннях або на відкритому повітрі. Комплект лазерного приймача може працювати на відстані до 80 м один від одного - це один з кращих параметрів серед інструментів цього типу на ринку. Міцний м'який корпус CROSSLINE захищає його від бризок і пилу має тип захисту IP54. Sola Crossline має цікаве рішення в його дизайні. Нівелір має спеціальну обертову пластину, розташовану під корпусом, яка дозволяє плавно обертати нівелір, розміщений на підлозі або на штативі і таким чином легко встановити напрямок відображення лазерних ліній. .Прилад отримує енергію від трьох "пальцевих" батарей (1,5 В), але за бажанням він може живитися від літій-іонного акумулятора з зарядним пристроєм. Crossline поставляється у пластиковому кейсі для транспортування.
Ви можете придбати додаткові аксесуари для Crossline - штатив, стійка, настінний кронштейн, окуляри, магнітний адаптер, набір батарей з зарядним
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sola |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | SOLA |
| Вертикальні лінії (сегмент) | 1 (150°) |
| Горизонтальні лінії (сегмент) | 1 (150°) |
| Элементы питания | 3 x AA, SOLA Li-Ion battery (5200 mAh) |
| Угол самовыравнивания | ±4° град |
| Робоча відстань/з детектором, м | 20/80 |
| Рабочая температура | -10 °C до +50 °C |
| Розмір гвинта | 1/4" |
| Рівень захисту IP | IP54 |
| Температура зберігання | не має даних |
| Точність | ±0.20мм/м |
| Частота лазера | 635 nm |
- Цена: 8 100 ₴

