Рівень будівельний акриловий R 102 Green, 95 мм, 2 акрилові колби, точність 0,5мм/м
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: R102
444 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рівень будівельний акриловий R 102 Green, 95 мм. Виготовлений з цільного куска акрилу. Точність 1 мм/м. 1H1V. Гарантія 30 років. Виготовлено в Австрії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sola |
| Пользовательские характеристики | |
| ABC | C |
| Vertical View | Да |
| Бренд | SOLA |
| Вага профілю | Нет |
| Довжина, мм | 95mm |
| Заглушки | Нет |
| Кількість колб | 1H1V |
| Робоча температура | -20 - 50˚C |
| Ручки | 0 |
| Технологія колби | Нет |
| Точність | 1mm/m |
- Цена: 444 ₴

