Рівень будівельний пластиковий P 60, 600 мм, 2 акрилові колби, точність 0,5мм/м
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: P60
474 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рівень будівельний (пластиковий, двутавровий) P 600 мм. Точність 1мм/м. 1H1V. Запатентована колба FOCUS +20%, що світиться в темряві. Рідина з захистом від вигорання та впливу статичної напруги. Гарантія на точність 30 років. Виготовлено в Австрії.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Vertical View | Да |
| Бренд | SOLA |
| Вага профілю | Нет |
| Довжина, мм | 600mm |
| Заглушки | Нет |
| Количество колб | 1H1V |
| Рабочая температура | -20 - 50˚C |
| Ручки | Да |
| Технологія колби | FOCUS +20% |
| Точність | 1mm/m |
- Цена: 474 ₴

