Рівень маркувальний спиртовий Mark-lt, 800 мм
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Mark-lt
852 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рівень маркувальний для електрика, 800мм. Точність 0,75мм/м. 1H1V. Рідина з захистом від вигорання та впливу статичної напруги, що світиться в темряві. Обладнаний чотирма пересувними елементами, що полегшують розмітку під час роботи. Гарантія 30 років. Виготовлено в Австрії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sola |
| Пользовательские характеристики | |
| ABC | C |
| Vertical View | Да |
| Бренд | SOLA |
| Вага профілю | Нет |
| Довжина, мм | 800mm |
| Заглушки | Plastic end cups |
| Кількість колб | 1H1V |
| Робоча температура | -20 - 50˚C |
| Ручки | Да |
| Технологія колби | FOCUS |
| Точність | 0,75mm/m |
- Цена: 852 ₴

