Рівень будівельний BigX 40, 400 мм, 2 акрилові колби, пластикові заглушки, епоксидна поверхня, точність
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BigX40
798 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рівень будівельний (алюмінієвий, коробчатий) BigX 500 мм. Точність 0,5мм/м в стандартному положенні та 0,75мм/м в перевернутому. 1H1V. Запатентована колба FOCUS +60%, що світиться в темряві. Рідина з захистом від вигорання та впливу статичної напруги. Зміцнений профіль комфортної вигнутої форми з додатковими ребрами жорсткості 630г/мп. Прорезинені заглушки. Гарантія на точність 30 років. Виготовлено в Австрії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sola |
| Пользовательские характеристики | |
| Vertical View | Да |
| Бренд | SOLA |
| Вага профілю | 630g/m |
| Довжина, мм | 400mm |
| Заглушки | Rubber end cups |
| Количество колб | 1H1V |
| Рабочая температура | -20 - 50˚C |
| Ручки | Да |
| Серия | BigX |
| Технологія колби | FOCUS +60% |
| Точність | 0,5mm/m |
- Цена: 798 ₴








