Рівень будівельний магнітний AZM 100, 1000 мм, 2 акрилові колби, пластикові заглушки, анодована поверхня,
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: AZM100
1 980 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рівень будівельний (алюмінієвий, коробчатий) AZM 1000 мм. Точність 0,5мм/м в стандартному положенні та 0,75мм/м в перевернутому. 1H1V. Запатентована колба FOCUS +20%, що світиться в темряві. Рідина з захистом від вигорання та впливу статичної напруги. Профіль з додатковими ребрами жорсткості 750г/мп, та надміцними магнітами. Гарантія на точність 30 років. Виготовлено в Австрії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sola |
| Пользовательские характеристики | |
| Vertical View | Да |
| Бренд | SOLA |
| Вага профілю | 750g/m |
| Довжина, мм | 1000mm |
| Заглушки | Plastic end cups |
| Количество колб | 1H1V |
| Рабочая температура | -20 - 50˚C |
| Ручки | Да |
| Серия | AZM |
| Технологія колби | FOCUS +20% |
| Точність | 0,5mm/m |
- Цена: 1 980 ₴

