Рівень будівельний коробчатий ACU4, 400 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ACU4-400
342 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рівень будівельний (коробчатий, алюмінієвий), ACU4 400мм. Точність 0,5мм/м. 1H1V. Система Vertical View, що полегшує огляд вертикальної колби. Колба ACU +20%. Рідина з захистом від вигорання та впливу статичної напруги. Профіль посилений додатковими ребрами жорсткості 550 г/мп. Прорезинені заглушки з протиковзаючою функцією на гладких повехнях. Довічна гарантія на точність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acurate |
| Пользовательские характеристики | |
| ABC | E |
| Vertical View | Да |
| Бренд | Acurate |
| Вага профілю | 550g/m |
| Довжина, мм | 400mm |
| Заглушки | Rubber end cups |
| Кількість колб | 1H1V |
| Робоча температура | -20 - 50˚C |
| Ручки | Да |
| Серія | ACU4 |
| Технологія колби | ACU+20% |
| Точність | 0,5mm/m |
- Цена: 342 ₴


