Рівень будівельний коробчатий ACU4, 2000 мм
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ACU4-2000
670,80 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рівень будівельний (коробчатий, алюмінієвий), ACU4 1000мм. Точність 0,5мм/м. 1H1V. Система Vertical View, що полегшує огляд вертикальної колби. Колба ACU +20%. Рідина з захистом від вигорання та впливу статичної напруги. Профіль посилений додатковими ребрами жорсткості 550 г/мп. Прорезинені заглушки з протиковзаючою функцією на гладких повехнях. Довічна гарантія на точність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acurate |
| Пользовательские характеристики | |
| Vertical View | Да |
| Бренд | Acurate |
| Вага профілю | 550g/m |
| Довжина, мм | 2000mm |
| Заглушки | Rubber end cups |
| Количество колб | 1H1V |
| Рабочая температура | -20 - 50˚C |
| Ручки | Да |
| Серия | ACU4 |
| Технологія колби | ACU+20% |
| Точність | 0,5mm/m |
- Цена: 670,80 ₴


