Рівень будівельний "Tribute" 1000мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 113-1000
327,60 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рівень будівельний (коробчатий, алюмінієвий), "Tribute" 1000мм. Точність 0,5мм/м. 1H1V. Колба циліндричної форми, що усуває ефект роздвоєної бульбашки. Рідина з захистом від вигорання та впливу статичної напруги. Профіль посилений додатковими ребрами жорсткості 650 г/мп. Прорезинені заглушки з протиковзаючою функцією на гладких повехнях. Ергономічні ручки. Гарантія на точність 10 років.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| ABC | E |
| Vertical View | Да |
| Бренд | My Tool |
| Вага профілю | 650g/m |
| Довжина, мм | 1000mm |
| Заглушки | Rubber end cups |
| Кількість колб | 1H1V |
| Робоча температура | -20 - 50˚C |
| Ручки | 2 |
| Технологія колби | Clear View |
| Точність | 0,5mm/m |
- Цена: 327,60 ₴

