Рівень будівельний "Patriot" 1500мм
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 111-1500
300 ₴
+380 (50) 859-73-78
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рівень будівельний (коробчатий, алюмінієвий), "Patriot" 1500мм. Точність 0,5мм/м. 1H1V. Колба циліндричної форми, що усуває ефект роздвоєної бульбашки. Рідина з захистом від вигорання та впливу статичної напруги. Профіль посилений додатковими ребрами жорсткості 420 г/мп. Прорезинені заглушки з протиковзаючою функцією на гладких повехнях. Гарантія на точність 10 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MyTools |
| Пользовательские характеристики | |
| Vertical View | Да |
| Бренд | My Tools |
| Вага профілю | 420g/m |
| Довжина, мм | 1500mm |
| Заглушки | Rubber end cups |
| Количество колб | 1H1V |
| Рабочая температура | -20 - 50˚C |
| Ручки | Да |
| Серия | Patriot |
| Технологія колби | Clear View |
| Точність | 0,5mm/m |
- Цена: 300 ₴

